AvivaSA, başarılı çalışanlarını rüya gibi bir Amerika seyahati ile ödüllendirdi

AvivaSA, başarılı çalışanlarını rüya gibi bir Amerika seyahati ile ödüllendirdi

AvivaSA'nın geçtiğimiz yıl büyük başarılara imza atan satış ekibi, rüya gibi bir Amerika seyahati ile ödüllendirildi. Los Angeles'tan Las Vegas'a kadar ABD'nin değişik coğrafyalarını görme şansını yakalayan AvivaSA Altın Kulüp üyeleri, enerji toplayarak Türkiye'ye döndü.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın başarılı satış personelini ödüllendirdiği 2013 Winners Club gezilerinden ilki, Altın Kulüp üyeleri ile Amerika'ya gerçekleşti.
AvivaSA'nın Türkiye genelindeki başarılı satışçılarından oluşan Altın Kulüp üyeleri, 30 Nisan-5 Mayıs 2013 tarihlerinde gerçekleşen ABD seyahatinin ilk durağında, Los Angeles eyaletinde "Best American Cusine: Top 50" listesinde bulunan Capital Grill restoranda akşam yemeği yedi. Ertesi gün Universal stüdyolarında pek çok filmin en çarpıcı sahnelerinin yeniden canlandırıldığı çeşitli Hollywood yapımlarının platformlarını gezdi. Son akşamlarında deniz ürünleri ağırlıklı "Mc Cormick & Shmick" restoranda yedikleri yemek ile Los Angeles'a veda ederek Las Vegas' doğru yola çıktılar. 
Yollarının üzerinde yer alan, dünyanın en büyük outlet alışveriş merkezlerinden birinde alışveriş de yapan AvivaSA Altın Kulüp üyeleri, akşam "Texas de Brasil" restoranda keyifli bir akşam yemeği yediler. 
Ertesi günü muhteşem İtalyan restoranı "Maggianos"ta tamamlayan Altın Kulüp üyeleri, Amerika'daki beşinci günlerinde Plazzo Otel'de ödüllerini aldılar. Ödül töreninin ardından Venetian Otel'de "Zeffirino" restoranda yenilen akşam yemeği sonrası geceyi Cirque du Soleil gösterisiyle tamamlayan ekip, mutlu bir şekilde Türkiye'ye döndü.
AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 2012 yılı boyunca emek ve disiplinli çalışma sonucu elde edilen büyük başarılara imza atan çalışanlarını motive etmeye bu yıl da devam edecek. 2013 yılında başarı gösteren satış elemanlarını yine muhteşem sürprizlerle ödüllendirecek.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı