AvivaSA çalışanlarının yeni buluşma noktası AirCafe!

AvivaSA çalışanlarının yeni buluşma noktası AirCafe!

Türkiye'nin önde gelen bireysel hayat ve emeklilik şirketi AvivaSA'nın öncü uygulamaları ile fark yaratan İnsan Kaynakları departmanı "önce dijital" ilkesiyle tüm çalışanların hem birbirlerine, hem de İK departmanına her an ulaşabilir konumda olmasını hedefleyen mobil iç iletişim uygulaması AirCafe'yi hayata geçirdi.

AvivaSA,IK alanında öncü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. AvivaSA çalışanları,son teknolojik özelliklere sahipmobil iç iletişim uygulaması AirCafe ileüst yönetim kadrosunun hiç bilmediği özelliklerini konu alan biyografilerini inceleyebiliyor, indirim sağlayan firmaların listesine ve tüm iletişim bilgilerine ulaşabiliyor, sosyal kulüplerin tanıtım faaliyetlerini okuyup, tek bir tuşla bu kulüplere üye olabiliyor.Uygulama, çalışanlar arasındaki iletişimi geliştirmeyi ve yoğun iş temposu içerisinde çalışanların sosyal hayata dahil olmalarını amaçlıyor.

iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarca desteklenen AirCafe, AvivaSA irtibat ofislerinin adres ve telefonlarının yer aldığı menü ile çalışanların dışarıdayken kolaylıkla ofislere ulaşabilmesine de olanak sağlıyor.

AirCafe, IK ile çalışanlar arasında iki yönlü iletişimi hızlandırıyor.

AirCafe, sosyalliği ve ulaşılabilirliği mümkün kılmasının yanında, çalışanların günlük aktivitelerini ya da herhangi bir konu ile ilgili düşüncelerini paylaşabilmelerine ve arkadaşlarının paylaşımlarına yorum yazıp, takip edebilmelerine olanak sağlayarak çalışanlar arasında güçlübir köprü görevi görüyor.

İnsan Kaynakları Direktörlüğü'nün yaptığı duyurulara ve mini anketlere uygulama sayesinde cep telefonundan kolaylıkla yanıt iletebilen çalışanlar,AirCafe üzerinden düzenlenen yarışmalara katılarak, hediyeler kazanıyor.AirCafe'de yapılan paylaşımlar sayesinde çalışanlar birbirini daha yakından tanıyor ve kurum içi iletişim daha da güçlü hale geliyor.

AvivaSA hakkında:

Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası", ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir.www.avivasa.com.tr

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı