AvivaSA'nın gücünün kaynağı

AvivaSA'nın gücünün kaynağı "İnsan"

AvivaSA'nın yıllık vizyon toplantısında "insan"ın önemi vurgulandı. Şirketin en büyük sermayesinin "insan" olduğunun altı çizilirken müşteri memnuniyetinin, AvivaSA'nın 2009 hedefleri arasında ilk sırada geldiği belirtildi.

Bireysel emeklilik sektörünün fon büyüklüğünde lider şirketi AvivaSA Emeklilik ve Hayat, yıllık vizyon toplantısını İstanbul TİM Maslak Show Center'da gerçekleşti. Türkiye'nin dört bir yanından gelen 1800 kişi civarındaki satış ekibinin yanı sıra Aviva Avrupa CEO'su Andrea Moneta ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kozanoğlu'nun da katıldığı vizyon toplantısında, 2008 yılı değerlendirmesi ve 2009 yılı hedefleri satış ekibiyle paylaşıldı. Toplantıda, 2008 yılı hedeflerinin üzerinde bir performans gösterildiği, fakat 2009 yılının daha zorlu geçeceği ve müşteri memnuniyetinin geliştirilmesine odaklanılacağı ifade edildi. AvivaSA'nın geçen yıl başlattığı "Geleceğini Biriktir" kampanyasının 2009'da daha da önem kazanacağının vurgulandığı toplantıda, 2009 yılında bireysel emeklilik kadar hayat sigortalarına da ağırlık verileceği belirtildi.

Vizyon toplantısında "İşimizin Merkezi, Gücümüzün Kaynağı: İnsan" konulu bir sunum yapan AvivaSA Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Meral Egemen, 2009'un müşterileri anlama yılı olduğunu vurgulayarak "Tüm AvivaSA çalışanları AvivaSA'lı olmaya layık bir performans gösterdi. Bu, kendimize karşı sorumluluğumuzun göstergesiydi. Tüm AvivaSA çalışanlarına hem kendilerine hem ortaklarımıza hem de müşterilerimize, yani insana yönelik çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Aynı şekilde 2009'da da bu sorumluluğu taşımalarını ve başarılarını devam ettirmelerini bekliyorum" diye konuştu.

Toplantıya katılan MDRT (Million Dollar Round Table) Başkanı Walton Rogers ise, sigorta sektöründe satış teknikleri ve mentorluk konularında sunum yaparken futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın moderatörlüğünde "Yöneticiler Paneli" gerçekleştirildi. Panelde çeşitli branşlardaki yöneticiler 2009 planlarını paylaştı.

Toplantı sonunda, 2008 yılında başarılı performans gösteren AvivaSA çalışanları, ödüllerini Meral Egemen'in elinden aldılar.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı