AvivaSA'dan yepyeni bir işsizlik sigortası

AvivaSA'dan yepyeni bir işsizlik sigortası

Bireysel emeklilik sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA, katılımcısının bireysel emeklilik katkı payını istemdışı işsizlik, geçici iş göremezlik veya hastanede yatış gibi durumlara karşı 6 ay süreyle koruyan yeni bir ürün sunuyor: BES Korumalı Hayat Sigortası

"BES Korumalı Hayat Sigortası"; bugünden tasarruf etmeye başlayan katılımcıların bireysel emeklilik planları için yaptıkları düzenli ödemeleri, istenmeyen durumlar karşısında koruyarak mali kayıpların engellenmesini amaçlıyor. AvivaSA, böyle bir durumda BES katkı payını, katılımcısının yerine 6 ay süreyle ödüyor.

Böylece katılımcılar, işsiz kalmaktan korkmadan emeklilikleri için biriktirmeye devam edebiliyor. Vefat durumunda ise ödenecek tazminat ile yakınların korunması hedefleniyor.

İşsizlik teminatını içererek BES'i tamamlayan ve her yıl yenilenen bir hayat sigortası şeklinde tasarlanan yeni ürün, meslek profesyonellerinden ev hanımları ve öğrencilere geniş bir kesime hitap ediyor.

BES'i Koruyan Hayat Sigortası'nda, vefat teminatı 15 bin TL, işsizlik teminatı ise kişilerin BES sözleşmesine ödediği aylık katkı payına eşit olarak belirleniyor.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı