AvivaSA, Anadolu'da sosyal sorumluluk projelerine hız verdi

AvivaSA, Anadolu'da sosyal sorumluluk projelerine hız verdi

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, Anadolu'da hızlandırdığı sosyal sorumluluk projelerine, yılsonuna kadar yenilerini ekleyecek.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, bölge yöneticilikleri aracılığıyla Anadolu'da bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. AvivaSA; son olarak İzmir, Bodrum, Manisa, Denizli, Aydın, Antalya ve Marmaris Bölge şubeleri aracılığıyla gerçekleştirdiği etkinliklerle hastaları, çocukları, yaşlıları ve hayvanları yalnız bırakmadı.
AvivaSA İzmir Şube çalışanları, AvivaSA'nın kurumsal sosyal sorumluluk projeleri kapsamında geçtiğimiz günlerde lösemili çocukları sevindirmek ve yardımda bulunmak amacıyla İzmir LÖSEV'i ziyaret etti. İzmir şube çalışanları, bir kampanya düzenleyerek topladıkları maddi yardımı LÖSEV'e sundu. 
AvivaSA Bodrum Şube çalışanları da zihinsel engelli gençlere sosyal uyum ve iş edindirme eğitimleri veren Yahşi Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek, okuldaki gençlerle vakit geçirdi ve okulun faaliyetlerine destek olmak amacıyla ayni ve maddi bağış yaptı. 
AvivaSA Manisa Şube çalışanları ise Manisa Sevgi Evleri Çocuk Yuvası'na giderek 3-12 yaş arası çocuklara hitap eden ve tamamı TÜBİTAK yayınlarından 111 adet kitap bağışladı. 
AvivaSA Denizli Bölge çalışanları da Denizli Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı Çocuk Yuvası'nı yalnız bırakmadı. Ziyaretleri ile çocukları mutlu eden AvivaSA gönüllüleri, yuvaya ayni yardımda bulundu. 
AvivaSA Aydın Şube çalışanları da Aydın Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek yaşlıların zamanlarının büyük bir kısmını geçirdikleri kafeteryada kullanmaları için 82 ekran LCD bir televizyonu hediye etti. Bölge çalışanları arasındaki takım çalışmasını da güçlendiren sosyal sorumluluk projeleri kapsamında aynı zamanda çocuk yuvasına ayni yardım yapıldı. 
AvivaSA Antalya Bölge çalışanları ise "yaşama hakkına saygı" ilkesinden yola çıkarak Antalya Hayvan Barınağı'nı ziyaret etti. AvivaSA çalışanları köpekler için 360 adet konserve mama, kediler için 48 adet konserve mama ve 5 adet ikili mama kalıbı bağışı ile barınağa önemli bir yardımda bulundu. 
AvivaSA Marmaris Bölge çalışanları, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Marmaris Ekibi'ne maddi yardımda bulundu. AKUT Marmaris Ekibi de AvivaSA'nın yaptığı bağışı sualtı arama ve kurtarma birimi için malzeme alımında kullanacağını bildirdi. 
AvivaSA, bölge yöneticilikleri aracılığıyla Anadolu'da kurumsal sorumluluk faaliyetleri gerçekleştirmeye devam etmeyi planlıyor.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı