Faizsiz yatırım alternatifi arıyorsanız AvivaSA Altın Emeklilik Yatırım Fonu tam size göre!

Faizsiz yatırım alternatifi arıyorsanız AvivaSA Altın Emeklilik Yatırım Fonu tam size göre!

Kültürümüzde önemli bir yeri olan altın, aynı zamanda en eski yatırım araçlarından biri. Ancak son dönemde ülkemizde fiziki olarak yapılan altın yatırımı; saklama, güvenlik, likidite, düşük ayar ve alım-satım fiyat marjı gibi riskler ve zorunluluklar barındırıyor.

AvivaSA olarak bu riskleri bertaraf ettiğimiz AvivaSA Altın Emeklilik Yatırım Fonu'nun tüm bireysel emeklilik katılımcılarına tavsiye ediyoruz. Çünkü AvivaSA Altın Emeklilik Yatırım Fonumuz ile miktarı ne olursa olsun katılımcılar, tasarruflarını altın olarak değerlendirebiliyor, tamamen altına yatırım yapıyor ve portföylerinde faiz enstrümanlarını barındırmamış oluyorlar.

Ayrıca AvivaSA Emeklilik Yatırım Fonumuz;

  • Altın fiyatlarında oluşacak değişimlere paralel olarak getiri elde etmeyi hedefliyor,
  • Dengeli ve istikrarlı getiri sağlıyor,
  • Profesyonel yöneticiler tarafından yönetiliyor,
  • Risklerin arttığı ve güvenin azaldığı dönemlerde güvenli liman özelliği sunuyor ve
  • Altın alım-satımındaki gibi alış fiyatı ile satış fiyatı arasında fark içermiyor.

Portföyünde ağırlıklı olarak Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası ile diğer borsalarda işlem gören altın ve altına dayalı sermaye piyasası araçları bulunan fonumuz, yönetim stratejisi olarak %100 altına yatırım yapıyor.

Farklı yatırım araçlarından gelir elde etmek isteyen veya faiz getirisi ile ilgilenmeyen tüm bireysel emeklilik katılımcılarına AvivaSA Altın Emeklilik Yatırım Fonumuzu öneriyoruz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı