AvivaSA'dan önemli adım: Acente Bağlılık Programı: AvivaSA,

AvivaSA'dan önemli adım: Acente Bağlılık Programı: AvivaSA, "Yıldızlar Kulübü"

AvivaSA, Bireysel Emeklilik ve Hayat sigortası sektöründe güçlü adımlar atmaya devam ediyor… Firma, Yıldızlar Kulübü adı altında, bir acente bağlılık programı ve bu program kapsamında, özel ödüllerle dolu bir kampanya başlattı.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider şirketi AvivaSA, Yıldızlar Kulübü adını verdikleri Acente Bağlılık Programını hayata geçirdi.

Yıldızlar Kulübü

Konuyla ilgili bir açıklama yapan, AvivaSA Direkt Satış ve Acentelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selim Avşar, Yıldızlar Kulübü adını verdikleri acente bağlılık programıyla, acentelere yıldız sayısına göre farklılaşan ayrıcalıklar sunmayı hedeflediklerini belirterek; "Acente Kanalı, AvivaSA olarak yıllardır istikrarlı bir şekilde yatırım yaptığımız, en değerli kanallarımızdan biri. Şirket olarak en büyük gücümüz, sektörün en gelişmiş çoklu dağıtım kanalı yapısına sahip olmamızdır. Acente kanalımızın da, bu yapıda sağlam bir yeri bulunuyor." dedi.

Bireysel Emeklilik ve Hayat sigortası sektöründe bir ilk: Araba Ödüllü Kampanya

Yıldızlar Kulübü kapsamında, yine bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörü için bir ilk olan, kapsamlı bir acente kampanyası başlattıklarını belirten Avşar, konuyla ilgili şunları söyledi. "Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektöründe, bu kapsamda bir acente kampanyası ilk kez düzenleniyor. 6 aylık kampanya sürecimize, sadece bir kampanya olarak bakılmamasını istiyoruz. Organizasyonumuz, bu kapsamda yapacağımız yatırımlar anlamında sadece bir başlangıç. Çok özel sürprizlerimiz olacak. Yıldızlar Kulübünü, acentelerimizin ve sektördeki diğer acentelerin dikkatle takip etmelerini rica ediyoruz." dedi.

Son model araba, yurtdışı tatiller, iPhone ve tabletler

30 Haziran 2017'a kadar devam edecek kampanyada, kampanya koşullarını yerine getiren en başarılı acente son model bir arabanın sahibi olacak. Koşulları sağlayan ilk dört acenteye 1 haftalık yurtdışı tatili ve sonraki 10 acenteye ise iPhone 7 hediye edilecek. Ayrıca kampanya kapsamında yapılacak çekilişle, 10 acentenin de tablet sahibi olacağı vurgulandı.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı