AvivaSA'da Satış İK Bölüm Yönetimine Berna Belkıs atandı

AvivaSA'da Satış İK Bölüm Yönetimine Berna Belkıs atandı

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın Satış İK Bölüm Yöneticiliği'ne Berna Belkıs atandı.

Profesyonel iş hayatına 1996 yılında TEB Özel Bankacılık'da Management Trainee olarak başlayan Berna Belkıs, 1997-2000 arasında Finansbank Kalite ve Değişim Yönetimi Müdür Yardımcısı, 2000-2002 arasında ise Bireysel Bankacılık Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2002-2007 yılları arasında Finansbank İnsan Kaynakları Planlama ve Kariyer Yönetimi Yönetmeni olarak çalışan Belkıs, 2007-2011 yıllarında İnsan Kaynakları Stratejik Planlama, İşe Alım ve Kariyer Yönetimi bölümünden sorumlu Birim Yönetici olarak görev aldı.
Son olarak Finansbank'ta şubelerin operasyon kadrosundan ve verimlilik projelerinden sorumlu Şube Operasyonları Planlama ve Destek Yönetimi Birim Yöneticiliği görevini yürüten Belkıs, 2012 Haziran ayından itibaren AvivaSA Emeklilik ve Hayat Satış İK Bölüm Yöneticisi olarak profesyonel iş yaşamına devam etmektedir.
Lise eğitimini Özel İstek Belde Lisesi'nde tamamlayan Belkıs, 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Belkıs, eğitimine İstanbul Üniversitesi'nde Davranış Bilimleri üzerine yüksek lisans programı ile devam etti. 1972 doğumlu olan Berna Belkıs, PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği üyesidir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı