AvivaSA,

AvivaSA, "çılgın tasarruf" fikirlerini ödüllendirdi

Tasarruf kavramını bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak sahiplenen AvivaSA'nın toplumsal tasarruf kültürüne katkıda bulunmak için sosyal medyada başlattığı yarışmanın kazananları, mizahi fikirleriyle dikkat çekiyor.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın sosyal medyada başlattığı "Çılgın Tasarruf Fikri Yarışması" sonuçlandı. Yarışmanın birincisi Zonguldaklı Oya Çarıkçı iPhone 4S, ikincisi Bartınlı Handan Karakoç yeni iPad ve üçüncüsü Edirneli Umut Şükran iPod Touch 4 ile ödüllendirildi.

Türk halkını tasarruf konusunda düşündürme hedefiyle sosyal medya üzerinden başlatılan AvivaSA yarışmasına 562 kişi projeleriyle katıldı. 17 bine yakın kişi tarafından yapılan oylama sonucunda, mizah unsuru yüksek olan proje finale kaldı.

Finale kalan projeler ise jüri üyeleri sosyal medya fenomeni Evrim Güvenç, televizyon yapımcısı Özlem Denizmen, AvivaSA Pazarlama ve Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Emre Günerman ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat Kurumsal İletişim Yöneticisi Burcu Cörüt tarafından değerlendirildi.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı