Kamuoyuna Duyuru

Kamuoyuna Duyuru

AvivaSA Çalışmalarını Tüm Hızıyla Sürdürüyor

Değerli Müşterilerimiz,

Şirketimiz AvivaSA'nın İngiltere merkezli ortağı Aviva, Türkiye'de elementer sigorta sektöründe faaliyet gösteren şirketi Aviva Sigorta için satış süreci başlattığını açıklamıştır.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat bu satış sürecinden etkilenmemekte ve çalışmalarına, bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lider şirketi olarak devam etmektedir.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, dünyanın en büyük sigorta kuruluşlarından Aviva ile Türkiye'nin en büyük gruplarından Sabancı Holding'in eşit ortaklık ilkesiyle kurulmuştur. Ortaklarımızın işbirliği başarıyla devam etmekte olup Aviva'nın bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektöründe, önümüzdeki dönem seçtiği "büyüme potansiyeli yüksek" gelecek vadeden bölgelerden birisi Türkiye'dir. Bu açıdan Aviva'nın Türkiye'deki ortağı Sabancı Holding'e ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat'a güveni ve inancı tamdır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinen şirketimiz, önümüzdeki dönemde de siz değerli müşterimize en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürecek, bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörüne liderlik etmeye devam edecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı