Geri Ödemeli Hayat Sigortası, 2014'ün En İyi Finansal Ürün ve Hizmetleri arasında AvivaSA'ya Gümüş Stevie Ödülü

Geri Ödemeli Hayat Sigortası, 2014'ün En İyi Finansal Ürün ve Hizmetleri arasında AvivaSA'ya Gümüş Stevie Ödülü

AvivaSA'nın yenilikçi ürünü Geri Ödemeli Hayat Sigortası, iş dünyasının en saygın ödül organizasyonlarından Stevie Awards 2014'ün "Yılın En İyi Finansal Ürün ve Hizmetleri" kategorisinde Gümüş Ödülü'n sahibi oldu.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, bu yıl 11'inci kez düzenlenen ve uluslararası iş dünyasının performansını değerlendiren organizasyonlardan Stevie Awards 2014 kapsamında, "Yılın En İyi Finansal Ürün ve Hizmetleri" kategorisinde Gümüş Stevie Ödülü'ne layık görüldü. Bu ödülle uluslararası arenada başarısı tescillenen AvivaSA, Türkiye'de de bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektöründe dereceye giren tek şirket olarak önemli bir başarıya imza attı.

AvivaSA'nın "Geri Ödemeli Hayat Sigortası" ürünüyle ödül aldığı Stevie Awards kapsamında bu yıl 60'tan fazla ülkeden 3.500'ü aşkın aday yarıştı. Yönetim, Pazarlama, Halkla İlişkiler, Müşteri Hizmetleri, İnsan Kaynakları, Web Sitesi, Yeni Ürün ve Hizmetler ve Yılın Şirketi gibi çeşitli kategorilerin yer aldığı yarışmada adayları, önde gelen 250'yi aşkın uluslararası kuruluşun üst düzey yöneticilerinin yer aldığı jüri üyeleri değerlendirdi.

Geri Ödemeli Hayat Sigortası hakkında:

AvivaSA'nın geleceğini bugünden düşünerek harekete geçmek isteyenler için yeni bir sigortacılık anlayışıyla satışa sunduğu Geri Ödemeli Hayat Sigortası'nda, sigorta süresi içinde risk gerçekleşmez ise ödenen primlerin tamamı geri alınabiliyor.

"Geri Ödemeli Hayat" ürününde sigorta süresi katılımcının tercihine göre 12-20 yıl arasında belirlenebiliyor. Bu süre içinde, vefat veya kaza sonucu vefat gibi beklenmeyen bir durum oluştuğunda, poliçe başlangıcında karşılıklı olarak belirlenen teminat tutarı lehtara ödeniyor. Belirlenen süre içinde vefat durumu oluşmadığında ise AvivaSA, tahsil ettiği primlerin tamamını poliçe sahibine geri ödüyor.

Sigortalıları enflasyona karşı korumak için teminat ve primlerin yabancı para cinsinden belirlendiği ürün için ödemeler aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık olarak yapılabiliyor. Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektöründe yapılan düzenlemeler doğrultusunda, AvivaSA'nın Geri Ödemeli Hayat Sigortası ürününde de vergi avantajından yararlanılabiliyor.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı