AvivaSA, çalışanlarını ödüllendirdiği programlarıyla başarı ödülü kazandı İnsan yönetiminde başarı ödülü, AvivaSA'a

AvivaSA, çalışanlarını ödüllendirdiği programlarıyla başarı ödülü kazandı İnsan yönetiminde başarı ödülü, AvivaSA'a

Çalışanlarını ödüllendirdiği dört ayrı uygulamasıyla AvivaSA, PERYÖN tarafından insan yönetimi alanında başarı ödülüne layık bulundu.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, Türkiye'de insan yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği'nin 2014 İnsan Yönetimi Ödül Programı'nda Takdir ve Ödüllendirme Kategorisi Başarı Ödülü'ne layık bulundu. AvivaSA, ödülü, çalışanlarının başarılarını ödüllendirdiği "Winners Club", "Yıldızlar Zirvesi", "Fark Yaratanlar" ve "Yüksekten Uçanlar" programları ile kazandı.

İnsan yönetimi alanında başarılı uygulamaları ödüllendirmeyi, fark yaratan kurumları cesaretlendirmeyi, bu alandaki standartları belirlemeyi ve firmaların iş süreçlerini gözden geçirmelerine fırsat vermeyi hedefleyen PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri, 2008 yılından bu yana veriliyor. Organizasyon; kurumların bütünsel anlamda insan kaynakları yönetimi süreçlerinin performansını, şirket yönetiminin uygulamaları sahiplenmesini ve desteklemesini değerlendiriyor.

AvivaSA'nın ödülü kazanmasını sağlayan takdir ve ödüllendirme uygulamaları, sektörün dinamikleri doğrultusunda geliştirildi. Winners Club uygulaması, başarılı satış personeline dünyayı gezme fırsatı sunarken Yıldızlar Zirvesi ise satış personelinin başarılarının Türkiye'deki coğrafi zirvelerde ödüllendirilmesi esasına dayanıyor. Fark Yaratanlar uygulaması ile başarılı satış personeli helikopter turu ve Orta Avrupa ülkelerini görme şansı elde ediyor; Yüksekten Uçanlar programıyla ise genel müdürlük personelinin proje başarıları yurt içi ve yurt dışı seyahatlerle ödüllendiriliyor.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı