AvivaSA, hayat sigortasının önemini Ölümsüz Adam ile anlatıyor.

AvivaSA, hayat sigortasının önemini Ölümsüz Adam ile anlatıyor.

Dijital iletişim çalışmalarına hız veren AvivaSA, sosyal medya ve dijital mecralara özel başlattığı yeni kampanyasında, komedyen ve oyuncu İsmail Baki'nin canlandırdığı Ölümsüz Adam karakteri ile hayat sigortasının önemini anlatıyor.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, bu yılın ilk aylarında dijital mecralar için hazırladığı ve büyük bir ilgiyle karşılaşan zombi ve vampir temalı filmlerinden sonra şimdi "Ölümsüz Adam" temalı yeni filmini yayına aldı.

Eski Yeşilçam sinemasının fragmanlarını hatırlatan, yaklaşık 3 dakikalık reklam filminde Ölümsüz Adam'ı komedyen ve sinema oyuncusu İsmail Baki canlandırıyor. Big Bang'den günümüze kadar yaşayan ve evrende hayat sigortasına ihtiyacı olmayan tek insanın, Ölümsüz Adam'ın hikayesinin eğlenceli ve absürt bir şekilde anlatıldığı filmde, "Ancak ölümsüzseniz hayat sigortasına ihtiyacınız yoktur" mesajı veriliyor. Böylece, vefat, tehlikeli hastalık veyahut kaza gibi hayatın risklerine karşı kişiye ve sevdiklerine finansal destek sağlayan hayat sigortalarının önemi vurgulanıyor.

Proje ve senaryosu Karbonat, prodüksiyonu ise Bababa tarafından gerçekleştirilen reklam filmi, radyo spotları ve banner'larla da hedef kitlesine ulaşıyor.

KÜNYE

Reklamveren: AvivaSA
Reklamveren Yetkilileri: Deniz Turna, Melis Topçu, Yüksel Şişe
Ajans: Karbonat
Yaratıcı Yönetmen: Cenk Gümüşcüoğlu
Yaratıcı Ekip: Varol Döken, Ziya Levent Aybay
Müşteri İlişkileri: Aslı Önal
Proje Yönetimi: Naz Kurtuluş
Prodüksiyon: Bababa
Kostüm Tasarım: Daphne Papin, Tanya Soykök
Görüntü Yönetmeni: Pilou
Yönetmen: Doğuş Aslan

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı