AvivaSA'da artık iyi ihtimallerin de sigortası var

AvivaSA'da artık iyi ihtimallerin de sigortası var

AvivaSA'nınGeri Ödemeli Hayat Sigortası için hazırladığı reklam kampanyası,sigortacılık anlayışına yeni bir soluk getiriyor. Geri Ödemeli Hayat Sigortası yaptıranlar, hem kendini ve sevdiklerini güvence altına alıyor, hem de sigorta süresi tamamlandığında risk gerçekleşmezse ödedikleri primin tamamını geri alıyor.

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün lider şirketi AvivaSA, hem güvencem olsun hem de primlerim geri ödensin diyenler için sunduğu"Geri Ödemeli Hayat Sigortası" ürününü tanıtmak için reklam kampanyası başlattı. Yeni ürününü animatik film ve ilanlar ile hazırlanan bir kampanyayla tanıtan ve tüketicilere ulaşmak için açıkhava, radyo, yazılı basın, dijital ve sosyal medya mecralarını kullanan AvivaSA, "Hayatta iyi ihtimaller varsa, Geri Ödemeli Hayat Sigorta da var" diyor.

AvivaSA'nın "İyi İhtimallerin Sigortası" sloganıyla satışa sunduğu Geri Ödemeli Hayat Sigortası'nda sigorta süresi sigortalınıntercihine göre 12-20 yıl arasında belirlenebiliyor. Bu süre içinde, vefat veya kaza sonucu vefat gibi beklenmeyen bir durum oluştuğunda, yani risk gerçekleştiğinde, poliçe başlangıcında belirlenen teminat tutarı lehtara ödeniyor. Belirlenen sigorta süresi sonunda risk gerçekleşmez ise AvivaSA, tahsil edilen primlerin tamamını poliçe sahibine geri ödüyor.

Ürünün prim tutarı aylık minimum 40 dolardan başlıyor. Sigortalıları enflasyona karşı korumak için teminat ve primlerin yabancı para cinsinden belirlendiği Geri Ödemeli Hayat Sigortası'nda ödemeler aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık olarak yapılabiliyor. Aynı zamanda yatırılan primler vergiden muaf tutulabiliyor.

Geri Ödemeli Hayat Sigortası ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen kişiler 444 11 11 numaralı Müşteri Destek Merkezi'ni arayabilir.

Künye:

Reklamveren: AvivaSA
Reklamveren Yetkilileri:Saadet Nur Öktem, Melis Topçu, Zeynep Erkasar
Reklam Ajansı: Y&R ISTANBUL
Kreatif Direktör: Can Pehlivanlı
Yardımcı Kreatif Direktör: Emre Kuzuoğlu
Yaratıcı Grup Başkanı: Volkan Bintepe
Art Direktör: Barış Özdemir, Ece Diçmen, Mehmet Metin
Metin Yazarı: Erdem Güler, Bedriye Akıncı
Müşteri İlişkileri Direktörü: Burcu Kurtuluş İnselel
Marka Takım Direktörü: Begüm Cillov Kılıç
Marka Yöneticisi: Merve Çiçek Tuyun
Stratejik Planlamadan Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı: Bediz Eker
Stratejik Planlama: Emre Perçin
Prodüksiyon Direktörü: Okan Cezayirli
Prodüktör: Merve Evirgen
Ajans – Post Sorumlusu: Hulusi Aktaş
Prodüksiyon şirketi: Lightweight

AvivaSA hakkında:

Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 20'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası", ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. www.avivasa.com.tr

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı