AvivaSA'dan 8'inci Kuruluş Yıldönümü Konseri

AvivaSA'dan 8'inci Kuruluş Yıldönümü Konseri

AvivaSA'nın, 8'incikuruluş ve halka arzının da 1'inci yıldönümü nedeniyle düzenlenen yeni yıl konserinde, dünyaca ünlü piyanistimiz İdil Biret'in, Şef Ender Sakpınar yönetimindeki İstanbul Senfoni Orkestrası ile gerçekleştirdiği performans izleyicileri büyüledi. AvivaSA CEO'su Kurdaş'ın, orkestra eşliğinde daktilosuyla yaptığı sürpriz sahne performansıise izleyicilerden büyük alkış aldı.

Türkiye'nin lider bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi AvivaSA Emeklilik ve Hayat, kuruluşunun 8'inci yılını kutlamak ve sektörde yoğun geçen bir dönemin ardından yeni yılı karşılamak için özel bir davete imza attı. AvivaSA Emeklilik ve Hayat CEO'su Meral Eredenk Kurdaş'ın ev sahipliğinde düzenlenen davete, iş ve cemiyet dünyasının tanınan isimleri ile AvivaSA'nın iş ortakları, kurumsal ve bireysel müşterileri katıldı.

Kokteylle başlayan gece,dünyaca ünlü piyanistimiz İdil Biret'in, Şef Ender Sakpınar yönetimindeki İstanbul Senfoni Orkestrası eşliğinde yaptığı eşsiz performansla devam etti. Mozart, Tchaikovsky, Faure ve Bizet'in eserlerini icra eden Biret, izleyicilerden büyük alkış aldı. Gecenin sürprizi ise Meral Eredenk Kurdaş'ın sahne alması oldu. Kurdaş, İstanbul Senfoni Orkestrası eşliğinde, Leroy Anderson'un daktilo solo eserinde, bir daktilonun tuşlarına basarak performans sergiledi.

Yaptığı ilginç performansla davetlilerin büyük beğenisini kazanan AvivaSA CEO'su Meral Eredenk Kurdaş; konserden sonra şu mesajı verdi: "Yoğun rekabet yaşadığımız sektörümüzde AvivaSA'yı 2015 yılında liderliğe taşıdık. Bu gece; iş ortaklarımız ve AvivaSA dostları ile hem şirketimizin 8'inci kuruluş ve halka arzımızın 1'inci yıldönümünü hem de liderliğimizi kutladık. 2016 için de enerjimizi tazeledik. Konuklarımızla birlikte, bu büyüleyicikonserin keyfini birlikte çıkarmaktan mutluluk duyduk."

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı