AvivaSA,  genç yönetici adayları arıyor!

AvivaSA, genç yönetici adayları arıyor!

Geçen yıl başlattığı "Challenge Up" MT (Management Trainee) programı kapsamında 17 MT adayını kadrosuna dâhil eden ve bu yıl da Genel Müdürlük kadrolarına genç yetenekler alacağını duyuran bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lideri AvivaSA'ya, konuyla ilgili bir hafta içerisinde 800 başvuru geldi. Başvuruların devam ettiği programda, değerlendirme süreçlerini başarıyla geçen 12 aday, AvivaSA'da uzman olarak işe başlayacak.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lider şirketi AvivaSA, Genel Müdürlük kadrolarında istihdam etmek üzere yönetici adayları (Management Trainee-MT) arıyor. Başvuruların devam ettiği ve bir hafta içinde 800 başvurunun geldiği programda, 8 bin başvuru almayı hedefleyen AvivaSA, değerlendirme süreci sonunda, 12 MT adayına iş teklifi yapacak.

Program için ayrıca, 2-3 Mart 2017 tarihleri arasında ODTÜ Kariyer Fuarı'nda; 8 Mart 2017 tarihinde Bilgi Üniversitesi Kariyer Fuarı'nda; 16 Mart 2017 tarihinde Bilkent Üniversitesi Kariyer Fuarı'nda ve 29 Mart 2017 tarihinde ise Yıldız Teknik Üniversitesi Kariyer Panayırı'nda, bilgi ve başvuru stantları açılacağı duyuruldu.

Projeyle ilgili bilgiler veren AvivaSA İK Direktörü Burak Yüzgül, adayların, öncelikle İngilizce bilgi seviyesi, eğitim aldığı bölüm, mezuniyet durumu ve maksimum 1 yıllık deneyim gibi kriterlerle değerlendirileceklerini belirterek, şunları söyledi: "Adaylar, ilk değerlendirmenin ardından İngilizce ve yetenek testi sürecinden geçecekler. Test sürecini geçen adaylar, AvivaSA İnsan Kaynakları değerlendirme merkezi uygulamasına dâhil olacaklar ve vaka çalışmaları üzerinden, yetkinlikleri ölçülecek. Son süreçte ise, AvivaSA İnsan Kaynakları departmanı tarafından yürütülecek bireysel mülakatlardan başarıyla geçen adaylar, üst yönetime sunum yapmak için bir kez daha AvivaSA'ya davet edilecekler ve sunumların ardından seçilen 12 MT adayına, AvivaSA'da iş teklifi yapılacak."

İlk iki ay oryantasyon sürecine girecek olan MT'lerin, bu süreçte, teknik, mesleki, sigortacılık ve kişisel gelişim eğitimlerini tamamlayıp; kendi yerleştirildikleri departmanda bir süre tecrübe edindikten sonra, iki farklı bölümde rotasyon sürecine dahil olacakları belirtildi. Bu gelişim yolculuğunu tamamlayan MT'ler, AvivaSA kadrolarında uzman olarak çalışmaya başlayacaklar.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı