AvivaSA'dan, www.otomatikkatilim.com

AvivaSA'dan, www.otomatikkatilim.com

Sektör lideri AvivaSA, sektöre katkı sunmaya devam ediyor. Firma, BES'te Otomatik Katılım konusunda doğru, güvenilir ve hızlı bilgi sunmak amacıyla www.otomatikkatilim.com web sitesini hayata geçirdi.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lideri AvivaSA, yılbaşında uygulamaya konan ve SPK'nın 5 Eylül tarihli verilerine göre, 3 milyon 317 bin katılımcı sayısına ve 1 milyar 31 milyon TL fon büyüklüğüne ulaşan Otomatik Katılım hakkında, önemli bir bilgi kaynağı sunuyor.

Firma, Otomatik Katılım konusunda, güvenilir, tarafsız ve hızlı bilgi mecrası olması amacıyla, kurumsal sitesinden bağımsız, www.otomatikkatilim.com adresli bir web sitesi hayata geçirdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO'su Fırat Kuruca, tasarruf bilincinin artması için, bireylerin ve şirketlerin bireysel emeklilik sistemi ve otomatik katılım ile ilgili doğru ve eksiksiz bir şekilde bilgilendirilmesi ihtiyacından yola çıktıklarını vurgulayarak: "Özellikle Otomatik Katılım konusunda, bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarının hayati önem taşıdığını, her zaman ve her platformda vurguladık. Sistemle ilgili araştırma yapan kişiler, sistemin işleyişine, avantajlarına ve dikkat edilmesi gereken noktalara dair gerekli tüm bilgilere kolay bir şekilde www.otomatikkatilim.com adresinden kolayca ulaşabilecekler." dedi.

www.otomatikkatilim.com, mobil uyumluluk ve yalın bir ara yüze sahip olmanın yanı sıra; "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünün işlevselliği ile de dikkat çekiyor.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı