AvivaSA, www.otomatikkatilim.com sitesi ile Altın Örümcek’te ödül kazandı.

AvivaSA, www.otomatikkatilim.com sitesi ile Altın Örümcek’te ödül kazandı.

AvivaSA’ya, yeni bir ödül

GERİ

AvivaSA’ya, yeni bir ödül

Bireysel Emeklilik fon büyüklüğünde sektör lideri AvivaSA, Kasım ayında gerçekleşen Altın Örümcek ödüllerinde, Mikrosite kategorisinde üçüncülük ödülü aldı.

Altın Örümcek’te ödül AvivaSA’nın

Bu sene 16’ıncısı düzenlenen ve 29 kategoride toplam 1.470 projenin yarıştığı ve 265’inin finale kaldığı Altın Örümcek Web Ödülleri’nde AvivaSA, www.otomatikkatilim.com sitesiyle, Mikrosite kategorisinde üçüncülük ödülü alarak, sektöründe tek ödül alan firma oldu.

Sektör lideri AvivaSA, , bireylerin BES ve otomatik katılım ile ilgili doğru ve eksiksiz bir şekilde bilgilendirilmesi ihtiyacından yola çıkarak tasarladığı bu siteyi, tarafsız ve hızlı bilgi mecrası olması amacıyla, kurumsal sitesinden bağımsız bir şekilde hayata geçirdi. Site, kurulduğu günden bu yana, sistemin işleyişine, avantajlarına ve dikkat edilmesi gereken noktalara dair gerekli tüm bilgiyi, hızlı ve kolay bir şekilde sunuyor.

AvivaSA’nın mikrositesi www.otomatikkatilim.com ayrıca, mobil uyumluluk ve yalın bir ara yüze sahip olmanın yanı sıra; “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünün işlevselliği ile de dikkat çekiyor.

https://www.altinorumcek.com/Sonuclar/4445/16-Altin-Orumcek/

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı