AvivaSA'da İki Yeni Atama

AvivaSA'da İki Yeni Atama

AK Emeklilik ve Aviva Hayat ve Emeklilik'in birleşmesinden doğan AvivaSA'da İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Ebru Arslan Aymen getirilirken, Nihat Ünalacak ise Aviva plc.'ye Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

AvivaSA İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne, 1 Kasım 2007 tarihi itibarıyla Ebru Arslan Aymen atandı. Kariyerine Hotel Conrad İstanbul'da başlayan Aymen, 3M'de İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Boehringer Ingelheim Asya İK Direktörlüğü ve Uluslararası Yönetim Geliştirme Programı Danışmanlığı görevlerini yürüttü. Ebru Arslan Aymen, Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümünü ve Turizm ve Otel Yöneticiliği bölümünü bitirdi. 14 yıllık İK deneyimine sahip olan Aymen, alanı ile ilgili yurtiçi ve yurtdışında Liderlik, Kişisel Gelişim ve Kültürel Değişim konularında koçluk ve danışmanlık sertifika programlarını tamamladı.

2003 yılından bu yana Aviva Hayat ve Emeklilik'te Bilgi Sistemleri ve İş Geliştirme'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan A. Nihat Ünalacak ise Aviva plc.'ye Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. 1 Kasım 2007 tarihinden itibaren, Londra'da bulunan Aviva Avrupa IT Yönetişimi ve Riskten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütecek olan Ünalacak, meslek hayatına Koç Holding'de sistem analisti olarak başladı. Ünalacak, Ciba Geigy A.Ş., Inchcape Retrans ve Turknet'in bilgi teknolojileri bölümlerinde üst düzey yönetici olarak çalıştı. Ünalacak, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde ise yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1966 yılında doğan Ünalacak, evli ve bir çocuk babası.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı