AvivaSA'dan 2 Bin Kişilik Dev Satış Konferansı

AvivaSA'dan 2 Bin Kişilik Dev Satış Konferansı

AvivaSA Hayat ve Emeklilik'in birleşmenin ardından Antalya'da gerçekleştirdiği ilk satış konferansında başarılı satışçılara ödül yağdı. Yaklaşık 2 bin finansal danışmanın katıldığı "Kökler ve Kanatlar" temalı dev organizasyon gecesinde, çalışanlar ünlü sanatçı Hande Yener'in şarkılarıyla coştu.

AK Emeklilik ile Aviva Hayat ve Emeklilik birleşmesinden doğan AvivaSA Emeklilik ve Hayat, yüzde 25'lik pazar payı ile sektörde lider olmanın heyecanını yaklaşık 2 bin finansal danışmanın katıldığı dev organizasyon ile kutladı. Birleşmenin ardından Antalya'da gerçekleştirilen ilk satış konferansında, yüzlerce satışçı tek bir yürek oluşturarak 2008 sonunda daha yüksek satış hedefleri ile AvivaSA'yı daha büyük başarılara taşıma sözü verdiler.

Her yıl farklı bir konseptte gerçekleştirilen satış konferansının bu yılki teması "Kökler ve Kanatlar" oldu. 316 yıllık köklü bir kuruluş olan Aviva plc. ve Türkiye'de güvenin simgesi Sabancı'nın gücünün köklerini oluşturduğu AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın kanatlarını ise 2 bin kişiyi aşan dev satış örgütü oluşturuyor. Konferansta kartal resimlerinin olduğu t-shirt'ler giyip kanatlar takarak renkli bir atmosfer oluşturan çalışanlar, AvivaSA'yı kanatlandırıp geleceğe uçuran güçler olacaklarına söz verdiler. Konferansta konuşan AvivaSA Genel Müdürü Meral Egemen, birleşme sırasında sahayı ve müşteriyi bırakmayarak işlerine daha sıkı sarılan finansal danışmanlara teşekkür ederek AvivaSA'nın farklılığının satış ekibinin inancından geçtiğini söyledi.

Konferansta ayrıca AvivaSA Emeklilik ve Hayat Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kozanoğlu, Yönetim Kurulu üyesi Carl Boehr ve diğer yöneticiler de birer konuşma yaparak finansal danışmanların yarattığı pozitif ve coşku dolu sinerjinin artarak devam edeceğini, AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın koyulan hedeflerin de üzerinde satışlar gerçekleştirerek daha da güçleneceğini ifade ettiler.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kozanoğlu, konuşmasında 2008'in AvivaSA'lı olma yılı olduğunu belirterek tüm çalışanların AvivaSA'lı olarak büyük başarılara imza atacağını ve 2+2'nin 5 olduğunu gösterme yılı olduğunu belirtti. Genel Müdür Meral Egemen ise yola lider olarak başlandığını, liderliğin beraberinde AvivaSA'ya bir sorumluluk yüklediğini belirtti.

Liderliğin kalıcılığını sağlamanın ve sürdürmenin müşterilerle bir güven ilişkisi kurmakla mümkün olduğunu belirten Egemen, konuşmasını "Esas işimizin de özünde bir sosyal sorumluluk olduğunu unutmayalım. Biz müşterilerimize refah ve iç huzuru sağlamak için varız. Düzenli birikim yapmak, risklere karşı kendini güvence altına almak farklı bir irade gerektiriyor. Biz aşıladığımız tasarruf disiplini ile müşterilerimizin her zaman yanındayız. AvivaSA olarak vizyonumuz bu yönde, kanatlarımızı açıp gideceğimi yeri bize tarif ediyor:

'Sevilen ve tercih edilen bir güven ağı oluşturmak...' Burada bizi diğerlerinden ayıran en kritik değerimiz, insan odaklı olmamızdır" diyerek tamamladı.

AvivaSA Oscarları sahiplerini buldu

Yapılan konuşmaların ardından gerçekleşen ödül töreninde yüzlerce başarılı finansal danışmana ödül yağdı. Konferans boyunca toplantı salonunda şarkılar ve sloganlarla coşkulu bir atmosfer oluşturan finansal danışmanlar, düzenlenen gecede ise ünlü sanatçı Hande Yener'in şarkılarıyla daha da coştu. Sabaha kadar eğlenen ve başarının tadını çıkaran yüzlerce finansal danışman, bir sonraki konferansta daha büyük başarıları kutlamak üzere bir araya gelme sözü vererek Antalya'dan ayrıldı.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı