Kurumsal sosyal sorumluluk ödülü AvivaSA'nın

Kurumsal sosyal sorumluluk ödülü AvivaSA'nın

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 2. Sigorta Zirvesi kapsamında Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü aldı.

Active ACADEMY dergisi, bu yıl ikincisini düzenlediği Sigorta Zirvesi kapsamında Sigortacılık Ödülleri'ni verdi. 8 Nisan 2009'da Swissôtel'de düzenlenen zirve kapsamında Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Yenilikçi Şirket ve Jüri Özel Ödülleri verildi. AvivaSA Emeklilik ve Hayat, Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji Merkezi (GETEM) ile birlikte hayata geçirdiği Sesli Kitap projesiyle Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü almaya hak kazandı.

Active ACADEMY'nin son bir yıl içinde gerçekleştirilen, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunan, müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye sağladığı katma değer açısından öne çıkan projeleri gerçekleştiren kurumlara verdiği ödülü AvivaSA adına Genel Müdür Yardımcısı Aslı Erkanlı Olcay aldı.

AvivaSA'nın Kurumsal Sosyal Sorumluluk ödülü alması üzerine konuşan Aslı Erkanlı Olcay, "Kurulduğumuz tarihten bugüne kadar kurumsal sosyal sorumluluğun iş yapma biçimimizin temelinde olduğu düşüncesiyle hareket ediyoruz. Çevremize dokunan, toplumda olumlu düşünceler uyanmasını sağlayan ve fark yaratan KSS projelerinde yer almaya çalışıyoruz. Bu anlamda şirketimizin en önemli projelerinden biri GETEM ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Sesli Kitap projesi olmuştur. Gelecekte dönemlerde de şirketimiz KSS çalışmalarına verdiği önemi sürdürecektir" dedi.

AvivaSA Sesli Kitap Projesi, AvivaSA Gönüllüleri'nin canlı ortamda seçtikleri kitapları GETEM'in standartlarında okunmasını temel alan, bugüne kadar 170'in üzerinde AvivaSA çalışanının dahil olduğu, GETEM dahilinde kabin yapımı gibi maddi desteklerin de yer aldığı bir projedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı