Ferdi Kaza Sigortası Artık ATM'lerde

Ferdi Kaza Sigortası Artık ATM'lerde

Ferdi kaza sigortası yaptırmak artık çok kolay… Bankaya veya bir acenteye gitmenize gerek kalmadan, para çekmek için sıklıkla uğradığınız ATM'lerden ferdi kaza sigortanızı kolayca yaptırabilirsiniz.

Bireysel emeklilik sektörünün fon büyüklüğü lideri, hayat sigortası sektörünün 3'üncü büyük şirketi AvivaSA Emeklilik ve Hayat, hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. AvivaSA, Akbank ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, banka şubeleri ve acenteler aracılığıyla satılan ferdi kaza sigortalarını artık Akbank ATM'lerinden tüketiciye sunuyor. Böylece bankaya veya acenteye gitmeden, zaman kaybetmeden, ferdi kaza sigortanızı yaptırabiliyorsunuz. Üstelik ATM'den ferdi kaza sigortası yaptırmak çok daha kolay.

Ayda 7,5 TL'ye ferdi kaza sigortası

Akbank ATM'lerinden yaptığınız herhangi bir işlem sonrasında kapanış ekranında çıkan ferdi kaza sigortası banner'ını gördüğünüzde, 'İstiyorum' seçeneğini tıklamanız yeterli. Ekrana gelen "Ferdi kaza sigorta priminiz kredi kartınızdan ayda 7,5 TL olarak tahsil edilecektir" yazısını onaylamanızın ardından bir yıllık ferdi kaza sigortanız cebinizde. Sigorta poliçeniz ise en kısa sürede adresinize gönderiliyor.

AvivaSA'nın sunduğu ferdi kaza sigortasıyla başınıza gelebilecek beklenmedik kazalara karşı aylık sadece 7,5 TL ödeyerek 50 bin TL vefat tazminatı, 50 bin TL maluliyet tazminatı ve 2 bin 500 TL tedavi teminatına sahip olabiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı