AvivaSA Gönüllüleri Eğitime Katkı Sağladı

AvivaSA Gönüllüleri Eğitime Katkı Sağladı

AvivaSA Emeklilik ve Hayat çalışanları, ürettikleri el emeği ürünlerinin satışından elde ettikleri geliri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne aktararak kız çocuklarının eğitimlerine katkı sağladı.

Bireysel emeklilik sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat çalışanları, bugüne kadar yer aldıkları sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekledi. Daha önce, ilköğretim öğrencilerinin eğitimi, engelli vatandaşlarımıza destek, ağaç dikimi, kan bağışı gibi çalışmalarla sosyal hayata katkı sağlayan AvivaSA Gönüllüleri, bu kez de düzenledikleri kermes aracılığıyla kız öğrencilerin eğitimine destek oluyor.

Kendi elleriyle pasta yaptılar

AvivaSA Gönüllüleri, tamamen kendi el emekleri olan ürünleri, şirket içinde düzenlenen yılbaşı kermesinde satarak gelir elde etti. Bazı özel ürünlerin satışında ise açık artırma yöntemi kullanıldı. Açık artırmada satılan ürünler arasında ise biri çok dikkat çekti: Özel mutfak eğitimi alan AvivaSA Genel Müdürü Meral Egemen ve genel müdür yardımcılarının bizzat yaptığı AvivaSA Pastası, yine çalışanlar tarafından satın alınarak toplanan gelire katkıda bulunuldu.

AvivaSA Gönüllüleri kız çocuklarının eğitimine katkı sağladı

AvivaSA Gönüllüleri, kermes sonunda toplanan geliri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne aktararak kız çocuklarımızın eğitimine katkı sağladı. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan AvivaSA Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Meral Egemen, "Şirket olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmaların yanı sıra çalışanlarımızın yer aldığı gönüllülük projelerine de büyük önem veriyoruz. AvivaSA Gönüllüleri şimdiye kadar bağımsız birçok proje gerçekleştirdi. Şirketlerin kendi bütçelerinden sosyal sorumluluk çalışmaları düzenleyemediği bir dönemde çalışanlarımızın kaynak yaratarak kız çocuklarının eğitimine katkı sağlamaları gurur verici olmuştur. AvivaSA Gönüllüleri'nin çocuklarımıza verdiği bu katkının herkese örnek olmasını ümit ediyorum" diye konuştu.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı