AvivaSA'nın

AvivaSA'nın "Kumbara Tasarım Yarışması"nda başvuru süresi uzatıldı

Bireysel emeklilik ve hayat sigortalarıyla geleceği ve bugünü planlayan AvivaSA, 28 üniversitede başlattığı "Kumbara Tasarım Yarışması"nın başvuru süresini 14 Şubat Pazar gününe kadar uzattı.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın "Geleceğin tasarımcıları tasarrufu tasarlıyor" sloganıyla başlattığı ve son başvuru tarihi 30 Ocak Cumartesi olarak duyurulan "Kumbara Tasarım Yarışması"nın başvuru süresi, öğrencilerden gelen talep üzerine iki hafta daha uzatıldı. Endüstri Ürünleri Tasarımı, Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri projelerini 14 Şubat Pazar gününe kadar www.tasarrufutasarlamak.com sitesine yükleyerek yarışmaya katılabilecekler.

Birincilik ödülünün 5.000 TL, ikincilik ödülünün 3.000 TL, üçüncülük ödülünün 2.000 TL ve mansiyonun 1.000 TL olduğu yarışmada, birincilik ödülü alan ürünün endüstriyel üretimi de yapılacak.

Yarışmanın değerlendirme komitesinde ise Ali Ağaoğlu (Gazeteci, Yazar), Ali Önder Lülü (AvivaSA Pazarlama Genel Md. Yrd.), Aziz Sarıyer (Bağımsız Tasarımcı), Emre Bozbeyli (Paşabahçe Tasarım Müdürü), Ilgaz Kuruyazıcı (Tasarımcı, Futurist), Meral Egemen (AvivaSA CEO), Mustafa Yalçın (Arçelik Tasarım Şefi), Oya Akman (Bağımsız Tasarımcı) ve Sertaç Ersayın (Bağımsız Tasarımcı) yer alıyor.

Yarışmanın ödülleri, Mart 2010'da düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı