AvivaSA'nın web sitesine uluslararası ödül geldi

AvivaSA'nın web sitesine uluslararası ödül geldi

AvivaSA'nın web sitesi, Horizon Interactive Yarışması'nın Tüketici Bilgilendirme kategorisinde GÜMÜŞ ödüle layık görüldü.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın şeffaf ve tüketicileri bilgilendirmeye yönelik yaklaşımı ödüllendirildi. Şirketin kurumsal web sitesi, Amerika Birleşik Devletleri'nin Indianapolis kentinde bu yıl 9'uncu kez düzenlenen Horizon Interactive Yarışması'nın Tüketici Bilgilendirme kategorisinde GÜMÜŞ ödül almaya hak kazandı.

Toplam 22 ülkeden ve ABD'nin yaklaşık 50 eyaletinden 1000'i aşkın web projesinin katıldığı yarışma, 2001 yılından bu yana en iyi interaktif medya ürünlerinin belirlendiği, en seçkin organizasyonlardan biri olarak kabul ediliyor. Çeşitli disiplinlerden endüstri profesyonellerinin yer aldığı jüri ve son tüketici panelinde ödüllü çalışmalar, bu sene online reklamdan mobil uygulamalara kadar uzanan 37 kategori altında değerlendirildi.

AvivaSA'nın ödül aldığı Tüketici Bilgilendirme kategorisinde yer alan projeler çözüm yaratıcılığı ve özgünlük, toplam grafik tasarım/ görünüm/ kullanıcı deneyimi, mesaj iletişimi, teknik yetkinlik ve çözümün etkinliği gibi ölçütlere göre değerlendirildi.

Bilgi için:
www.horizoninteractiveawards.com
www.avivasa.com.tr

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı