AvivaSA'dan

AvivaSA'dan "acentemiz olun" çağrısı

AvivaSA, ANKA projesi ile acente ağını güçlendirirken, portföyüne yeni acenteler katmaya hazırlanıyor.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, acente ağını yeni projeler ve yatırımlarla güçlendiriyor.

Var olan AvivaSA acentelerinin geliştirilmesinin yanı sıra en başarılı acenteleri ağına katmak isteyen AvivaSA, "Acentemiz Olun" çağrısında bulunuyor. Etkin bir acente ağına sahip olmayı amaçlayan AvivaSA, bu çalışmalarını yakın zamanda uygulamaya başladığı ve bir dizi alt projeden oluşan ANKA projesi ile gerçekleştirmeyi planlıyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO'su Meral Eredenk, ANKA projesi hakkında şunları söyledi: "Sadece bireysel emeklilik ve/veya hayat sigortası satan acentelerin yanı sıra bireysel emeklilik de satan elementer sigorta acenteleri olmak üzere farklı acente modelleri geliştirmiş bulunuyoruz. Her model acenteye farklı yaklaşımlar ve teklif paketleriyle giderek ağımızı hızlı bir şekilde büyütmeyi hedefliyoruz. Ayrıca Genç Girişimci modelimizi genişleterek yönetim kadrolarından da girişimciler yaratmayı planlıyoruz."

AvivaSA, hızlı bir gelişim ve büyüme vaat eden ANKA projesi ile birkaç yıl içinde toplam üretiminin yüzde 10'unun acenteler kanalından üretmeyi hedefliyor. Sektörün lider şirketlerinden biri olarak büyümenin temel taşlarından birini, acenteler kanalına yatırım yapmak olarak belirlediklerine dikkat çeken AvivaSA CEO'su Meral Eredenk, "Kendimize başarılı yeni iş ortakları bularak müşteri portföyümüzü genişletmek ve satış ağımızı çeşitlendirmek istiyoruz. Acentelerimize sağladığımız destek ve katma değer ile sektörde yeniliklere imza atıyoruz. Zirveye giden yolculuğumuzda yanımızda başarılı iş ortaklarımızı görmek ve aramıza yeni ortaklarımızı katmak istiyoruz" dedi.

AvivaSA acentesi olmak isteyenler, detaylı bilgiye acente@avivasa.com.tr adresinden ulaşabilirler.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı