Türkiye takımı, Golf Kupası için Berlin'de

Türkiye takımı, Golf Kupası için Berlin'de

AvivaSA - Akbank tarafından düzenlenen Golf Kupasında dereceye girenler Berlin'deki finalde Türkiye'yi temsil edecek.

Avrupa'nın lider sigorta şirketi Aviva'nın banka sigortacılığı alanında önde gelen ülkeler olan Fransa, İtalya, Rusya, İspanya ve Türkiye'de düzenlediği Golf Cup'ın İstanbul ayağı "AvivaSA Golf Kupası"nda heyecan fırtınası esti. Kemer Golf & Country Club'da AvivaSA-Akbank işbirliğiyle Akbank müşterileri için düzenlenen AvivaSA Golf Kupası, çekişmeli bir mücadeleye tanık oldu.
AvivaSA Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Meral Eredenk ve Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil'in evsahipliği yaptığı turnuvaya; AvivaSA Banka Sigortacılığı Genel Müdür Yardımcısı Ali Önder Lülü, AvivaSA Pazarlama ve Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Emre Günerman, Akbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, Akbank Private Banking Genel Müdür Yardımcısı Saltık Galatalı ile iş dünyasının tanınmış isimleri ve cemiyet hayatından Serra Tokar, Banu İpeker gibi ünlü simalar katıldı.
AvivaSA Golf Kupası'nı kazanan sekiz oyuncu, 29 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Berlin'de düzenlenecek "Aviva Golf Cup" finalinde Türkiye'yi temsil edecek. AvivaSA Golf Kupası'nda "Gross" birincisi Hüseyin Alp olurken, puan sıralamasına göre; Timuçin Başar birinci (41 puan), Özlenen Başoğlu ikinci (41 puan), Ogün Çay üçüncü (38 puan), Ruhsar Gül Gürer dördüncü (37 puan), Cenk Ceyişakar beşinci (35 puan), İsak Eskenazi altıncı (35 puan) ve Serra Tokar yedinci (34 puan) oldu. Turnuvada en uzun vuruşu yapan Caner Tuna ve bayrağa 3,3 metre ile en yakın atışı yapan Adnan Kolay ile Nedret Bulgan da dereceye girdi.
Bu yıl ilki düzenlenen kupa, Avrupa'da banka sigortacılığı alanında önde gelen ülkeler olan Fransa, İtalya, Rusya, İspanya ve Türkiye'de organize edildi. Yerel turnuvaların 8 kişiden oluşan ve birinciliği elde eden takımları büyük finalde ülkelerini temsil edecek. 
AvivaSA CEO'su Meral Eredenk golf turnuvasına ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ortağımız Aviva ile birlikte AvivaSA olarak banka işbirliklerine çok değer veriyoruz. Bunun sonucu olarak da banka sigortacılığı iş ortağımız Akbank'ın müşterilerine bir değer katmak istedik ve Aviva'nın uluslararası nitelik taşıyan golf turnuvasının bir ayağını da İstanbul'a taşıdık. Bu yıl ilkini düzenlediğimiz AvivaSA Golf Kupası'nın, önümüzdeki yıllarda da düzenli olarak devam etmesini planlıyoruz. Bugünkü organizasyonumuz, 24 Mayıs'ta İspanya'da başlayan turnuvanın son ayağıydı. Şimdi sırada ülkelerarası yarışma heyecanı olacak. Turnuvanın Berlin'deki finaline katılacak ve ülkemizi temsil edecek takımımıza şimdiden başarılar diliyorum."
Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil de açıklamasında, "Bu proje ile yakın iş ortağımız AvivaSA ile birlikte, müşterilerimiz için düzenlediğimiz Aviva Uluslararası Golf Turnuvası'nın Türkiye ayağı gibi prestijli bir organizasyona imza atmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı